
Світильник накладний "CATALINA-24 3CCT" 24W чорний
458,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-081-1024-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "CATALINA-24 3CCT" 24W чорний
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі CATALINA-24:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 160-265 B
- Потужність лампи - 24 Вт
- Колір світіння - 3000K, 4000K, 6500K (на вибір, є перемикач)
- Світловий потік – 2270 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 215х215х38 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Світловий потік | 2270 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000 К 4000 К 6400К |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм х 38м |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Ширина (діаметр) (мм) | 215 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458,80 ₴

