
Прожектор світлодіодний "MARGAY-50 3CCT" 50W чорний
636,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-031-1050-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "MARGAY-50 3CCT" 50W 068-031-1050-020
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Даний прожектор ідеально підходить для підсвічування стадіонів, стоянок, автосалонів, освітлення дворів, садових ділянок, ландшафтне підсвічування, реклама, підсвічування газонів.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає небагато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
- Напруга мережі – 145~265 B
- Колір світіння - 3000K, 4000K, 6500K (на вибір, є перемикач)
- Потужність - 50 Вт
- Світловий потік – 6500 лм
- Ступінь захисту - IP65
- Розмір – 145х188х32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 90° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Розміри (ДхШхВ) | 145 мм * 188 мм * 32 мм |
| Робоча напруга | 145-265V/50-60Hz |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636,80 ₴


