
Прожектор світлодіодний "PALLAS-50 3CCT" 50W чорний
591,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-030-1050-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PALLAS-50 3CCT" 50W чорний 068-030-1050-010
Світлодіодний прожектор призначений для фасадної підсвітки різних будівель, пам'яток, кафе тощо.
Цей прожектор ідеально підходить для підсвічування стадіонів, стоянок, автосалонів, освітлення дворів, садових ділянок, ландшафтне підсвічування, реклама, підсвічування газонів
Завдяки технологі LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвітки, водночас витрачає небагато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до довкілля;
Характеристики:
- Напруга мережі — 145~265 B
- Колір світіння — 3000K, 4000K, 6500K (на вибір, є перемикач)
- Споживана потужність — 50 Вт
- Світловий потік — 6500 лм
- Ступінь захисту — IP65
- Розмір — 152х28х176мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 90° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Розміри (ДхШхВ) | 176 мм * 152 мм * 28 мм |
| Робоча напруга | 145-265V/50-60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591,41 ₴


