Квадратна LED-панель EH-LMP-3398 потужністю 3 Вт від компанії Electro House дає змогу освітити певну ділянку вашого приміщення. Її можна використовувати в житловому, виробничому або офісному будівлі Ідеально поєднується із сучасним дизайном інтер'єру. Завдяки високоякісним світлодіодам, які в неї вбудовані, ви зможете заощадити до 90% електроенергії.
Постачається LED панель квадратна 85х85 мм 3 Вт, нейтральний білий 4100К, 270 Лм разом із пружинними механізмами для встановлення в стелі або стіні. Також до комплекту обов'язково входить блок керування, який має маркування з усією необхідною інформацією. Зовні складений із білосніжної рамки периметром, яка містить у собі розсіювач світлових променів. Випромінює яскраве світло білого кольору, що не мерехтить і не сліпить очі. Придбати цю чудову квадратну LED-панель EH-LMP-3398 від торгової марки ElectroHouse недорого можна в нас на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Квадратна |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Потужність | 3Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Робоча поверхня | 50х50 мм |
| Розмір | 85х85 мм |
| Світловий потік | 270 Лм лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 87 ₴



