Світлодіодна панель EH-LMP-3399 від компанії Electro House — сучасний напрям просунутої технології. Вона ергономічна та підходить під різноманітний дизайн. Габаритні розміри дають змогу використовуватися в різних сферах. З її допомогою створюється незабутній ефект освітлення вашого дому, офісу, клубу, ресторану, готелю. Має підвищену світловидатність і ударостійку конструкцію. Витримує діапазон температур від -20 до +40 °C.
LED панель квадратна 120х120 мм 6 Вт, нейтральний білий 4100К, 540 Лм вирізняється довговічністю, тому робочий ресурс становить 50 000 годин. Кут освітлення становить 120 градусів. Не вимагає спеціальних умов експлуатації та у своєму складі не містить шкідливих речовин. Постійне увімкнення або вимикання не впливає на ресурс роботи. Немає пульсацій світлового потоку. Сучасна технологія виробництва забезпечує надійність і якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Робоча поверхня | 80х80 мм |
| Розмір | 120х120 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 540 Лм лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип діода | SMD5730 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 116 ₴



