LED панель квадратна 60 мм 36 Вт, нейтральний білий 4100К, 3600 Лм
489 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-DAPN-36W
LED панель квадратна 60 мм 36 Вт, нейтральний білий 4100К, 3600 ЛмНемає в наявності
489 ₴
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Індекс передавання кольору | >80 Ra |
| Матеріал корпусу | залізо |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Робоча поверхня | 60 мм |
| Розмір | 595х595х30 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 3600 Лм лм |
| Степінь захисту IP | IP20 |
| Температура світіння | 4100К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип діода | SMD5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Основні | |
| Тип розсіювача | Матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴