
LED-панель прямокутна 295х595 мм 20 Вт, холодний білий 6500К, 1800 Лм
772 ₴
- В наявності
- Код: EH-PB-0012
- +380 (67) 392-86-67Олександр
LED-панель прямокутна 295х595 мм 20 Вт, холодний білий 6500К, 1800 Лм EH-PB-0012 від компанії Electro House є новинкою в зоні світлодіодного освітлення. Завдяки своєму вишуканому дизайну вона знаходить все ширше застосування для освітлення офісів, магазинів, готелів і житлових будинків. Має прямокутну форму з розмірами 295 х 595 мм і товщину всього 15 мм. Створює світловий потік 1800 Лм, що приблизно відповідає яскравому світлу від звичайної лампи розжарювання потужністю 100 Вт. Водночас споживана енергія цього пристрою становить усього 20 Вт. Кут світіння (120 градусів) дає змогу освітити велику площу поверхні. Тип розсіювача — матовий. Живиться від електромережі з напругою 180-260 В. Має низьке споживання електроенергії та високу світловидатність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Прямокутна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Розмір | 295х595 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 1800 Лм лм |
| Температура світіння | 6500К |
| Температурний діапазон | -20 ... +40°С |
| Тип діода | SMD5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основні | |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
- Ціна: 772 ₴