
LED-панель Art Frame квадратна 36 Вт, нейтральний білий 4100К, 3240 Лм
914 ₴
- В наявності
- Код: EH-FP-4
- +380 (67) 392-86-67Олександр
LED-панель Art Frame квадратна 36 Вт, нейтральний білий 4100К, 3240 Лм від компанії Electro House використовується аналогічно до інших LED-панелей для освітлення, дизайну інтер'єру, створення рекламних і художніх інсталяцій. Завдяки своїм особливостям цей виріб має досить широку сферу застосування: LED-панель Art Frame 36W може використовуватися для освітлення різних адміністративних і виробничих приміщень, а також для дизайну інтер'єру офісів, торгових приміщень, кафе, виставкових залів тощо.
Конструктивно LED-панель Art Frame є світлодіодною рамку, що легко розбирається, і завдяки цій особливості виріб легко транспортувати в розібраному вигляді. Має квадратну форму: довжина 59.5 см, ширина 59.5. Висота виробу 1,2 см. Має драйвер для під'єднання до електромережі. Так само конструкція виробу дає змогу об'єднати кілька виробів.
LED-панель Art Frame випромінює м'яке розсіяне денне біле світло (колірна температура 4100К) і завдяки особливості розташування світлодіодів на кутах немає темних місць і вона є повністю освітленою. Також завдяки колірній температурі можна використовувати цю модель і в житлових приміщеннях.Корпус LED-панелі виготовлений з алюмінію, вага виробу 0.404 кг. Вона вирізняється надійністю, економічністю й безпекою під час експлуатації. Потужність 36W за сили світлового потоку 3240 Lm і вугілля розсіювання 160 градусів. LED-панель EH-FP-4 не містить ртуті та важких металів, дає рівне приємне для очей світло без мерехтіння, тому безпечна для людини та довкілля. Має низький рівень нагрівання та великий ресурс роботи — 50000 годин. Гарантійний термін експлуатації цієї моделі — два роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Висота | 1,2 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | 59,5 см мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 3240 Лм лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип діода | SMD2835 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 160 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 59,5 см |
- Ціна: 914 ₴


