LED-панель кругла Ø90 мм 3 Вт, нейтральний білий 4100К, 270 Лм EH-LMP-1270 від відомого бренда ElectroHouse освітлює потрібну вам зону в приміщенні. Можна використовувати в офісах, а також виробничих і житлових будівлях. Дуже гарно поєднується з різними типами інтер'єрів. По всьому колу розташована суцільна міцна рамка, яка кріпить розсіювач світлових променів. Всередині містяться світлодіодні елементи нового покоління. Встановлювати можна за допомогою пружинних механізмів у стіну або стелю.
Також до неї обов'язково постачається блок керування, що містить маркування з усіма характеристиками. Випромінює приємне біле світло, яке не мерехтить і добре впливає на ваші очі. За частого використання гарантує до 90% заощадження всієї витраченої електроенергії. Придбати цю круглу LED-панель EH-LMP-1270 від торгової марки ElectroHouse ви зможете недорого в нас на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | Ø 90 мм мм |
| Потужність | 3Вт |
| Робоча поверхня | 65 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 270 Лм лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 75 ₴
