Представляємо до вашої уваги панель світлодіодну EH-LMP-1273 від торгової марки Electro House. Її тонка конструкція дає змогу використовувати менше місце під її встановлення. Водночас має модульні кріплення, які дають змогу здійснити монтаж без труднощів. Під час її використання об'єм приміщення візуально збільшується. Стійка до перепадів напруги в мережі. Не містить ртуті та важких металів, не вимагає спеціальної утилізації. Якісно покращує дизайн інтер'єру.
Використовується LED панель кругла Ø225 мм 18 Вт, нейтральний білий 4100К, 1620 Лм в офісі або будинку, водночас з її допомогою можна створити чудовий сучасний стиль. Має низьке споживання енергії, вирізняється економічністю. Потужність панелі 18 Вт. Довгий термін експлуатації забезпечується браком елементів перегорання. Ресурс роботи — 50 000 годин. Відповідає європейському стандарту якості. Немає сторонніх шумів під час роботи. Має підвищену світловидатність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | Ø225 мм мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Робоча поверхня | 205 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 1620 Лм лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип діода | SMD5730 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 166 ₴



