Кругла LED-панель EH-LMP-1275 потужністю 24 Вт від виробника ElectroHouse якісно здійснює освітлення певної зони у вашому приміщенні. LED-панель кругла Ø300 мм 24 Вт, нейтральний білий 4100К, 2160 Лм можна застосувати в офісному, виробничому або житловому будинку. Легко поєднувати із сучасним інтер'єром, водночас створюючи з її допомогою цікавий і чудовий дизайн. Всередині містяться світлодіоди, виготовлені згідно з інноваційними технологіями. Світло випромінює білий і дуже яскравий, а спеціальний розсіювач дає змогу розподілити його рівномірно.
По колу є міцна рамка, яка є основою цього пристрою і до неї кріплять пружинні механізми для встановлення в стіні або стелі. До комплекту обов'язково входить блок керування з маркуванням, що містить основну інформацію про нього. Придбати цю круглу LED панель EH-LMP-1275 від торгової марки ElectroHouse ви зможете недорого в нас на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | Ø300 мм мм |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Робоча поверхня | 270 мм |
| Світловий потік | 2160 Лм лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 326 ₴



