Драйвер для вуличного світильника 30 Вт, 25-36 В EH-DRV-30 від Electro House — надійне та функціональне рішення для живлення світлодіодних пристроїв від мережі змінного струму. Він ідеально підходить для приєднання вуличних світильників, які вимагають стабільного струму для правильної роботи. термін експлуатації пристроїв відповідно до заявлених виробників характеристик.
Пристрій вирізняється високою стабільністю вихідного струму, що гарантує якісне та рівномірне освітлення. Він обладнаний захистом від короткого замикання та перевантаження, що робить його безпечним для експлуатації навіть у нестабільних умовах.
Драйвер можна використовувати як для нових пристроїв, до комплектації яких не входить блок живлення, так і для заміни старих або несправних аналогів. Драйвер для вуличних світильників від Electro House, щоб забезпечити тривалу та стабільну роботу вашого LED освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,130 кг |
| Вхідна напруга | 85-265 В В |
| Висота | 2,2 см |
| Вихідна напруга | 25-36 В |
| Вихідний струм | 900 мА |
| Довжина | 7,6 см мм |
| Коефіцієнт потужності | 0,98 |
| Потужність | 30 Вт |
| Степінь захисту IP | IP65 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 3 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте

