Подовжувач на котушці із заземленням 4 гнізда, 50 м EH-ESR50 від Electro House — ідеальне рішення для під'єднання електроприладів на великій відстані, зручно використовуваних як у побуті, так і в промислових умовах. Завдяки довжині шнура 50 м, цей подовжувач дає змогу без проблем під'єднати пристрої на великій відстані від джерела живлення, що робить його незамінним помічником на будівельних майданчиках, у гаражах, майстернях і на виробництві.
Особливістю цього подовжувача є зручна котушка, яка дає змогу не тільки швидко намотувати та розмотувати кабель, але й захищає шнур від пошкоджень і заплутування. Подовжувач обладнаний надійною ручкою для комфортного транспортування й експлуатації. Його корпус виготовлений із вогнестійкого та міцного PP матеріалу, а металева ручка та підставка забезпечують додаткову стійкість і довговічність виробу.
Виготовлений для інтенсивної експлуатації, подовжувач на котушці має захист від перегрівання та забезпечує безпечну роботу завдяки заземленню, що особливо важливо під час під'єднання потужних електроприладів. Подовжувач на котушці із заземленням 4 гнізда, 50 м від ElectroHouse — оптимальне рішення для будь-якої діяльності, де важливо мати надійне й безпечне електроживлення на великій відстані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Тип подовжувача | Подовжувач на котушці |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Вимикач | Ні |
| Довжина шнура | 50 м |
| Кількість жил | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Довжина дроту | 50 м |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Подовжувач |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 290х220х365 мм |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Частота тока | 50 Гц |
| Температурний діапазон | -45...+50°С |
| Кількість гнізд | 4 |
| Номінальний струм In | 16A |
| Переріз | 1,5 мм2 |
| Довжина кабелю | 50 м |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальне навантаження | 16А |
- Ціна: 2 290 ₴



