Розетка з цифровим таймером EH-TD01 від Electro House забезпечує економію електроенергії, часу та зусиль, роблячи використання електроприладів ще зручнішим. Завдяки функції автоматичного вмикання і вимкненню під'єднаних пристроїв таймер особливо корисний для приладів, які не мають власного настроювання на час. Досить один раз встановити таймер і під'єднати пристрій через нього до мережі, щоб у потрібний момент прилад почав або припинив роботу.
Цей таймер має широкий спектр застосувань: від керування освітленням до контролю опалення, бойлерів, вентиляторів, компресорів та інших приладів. Він також допомагає захистити електроприлади від можливих перепадів напруги в мережі, коли у вас немає вдома. Завдяки тижневій програмі можна налаштувати роботу пристроїв на кожен день окремо.
Корпус таймера виготовлений із міцного білого пластику, що гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр. Пристрій обладнаний дисплеєм для зручності програмування та світлодіодним індикатором, що показує робочий стан. Максимальна потужність під'єднаних пристроїв не має перевищувати 2300 Вт. Таймер працює від мережі з напругою 220-240 В і частотою струму 50 Гц, забезпечуючи точне керування з мінімальним інтервалом за 1 хвилину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Номінальний струм | 10 A |
| Ресурс роботи | 40000 циклів |
| Степінь захисту IP | IP22 |
| Температурний діапазон | 0... +40 °C |
| Технічні особливості | Батарея резервного живлення Ni-Mh 1,2V |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Колір | Білий |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте



