Контактор магнітний 3P 12A 220-230 В, 4 нормально відкриті контакти EH-MGK-0011 від Electro House — це універсальний і надійний пристрій для керування електрообладнанням. Завдяки своїй здатності витримувати навантаження до 12A і працювати за напруги 220-230 В, цей контактор забезпечує стабільну та ефективну роботу трифазних асинхронних електродвигунів. Також його часто використовують для дистанційного керування освітленням, компресорами, насосами, печами та кондиціонерами.
Контактор обладнаний срібними контактами з міді, що забезпечують надійний електричний зв'язок і тривалий термін експлуатації пристрою. Високоякісна ізоляція котушки та міцний корпус із діелектричного пластику надають надійності та безпеки. Завдяки тихій роботі та мінімальним спотворенням струму цей пристрій є ідеальним вибором для інтенсивної експлуатації в різних схемах автоматизації й електропостачання.
Вибираючи Контактор магнітний 3P 12A 220-230 В, 4 нормально відкриті контакти від ElectroHouse, ви отримуєте сертифікований продукт, який відповідає міжнародним стандартам якості для забезпечення ефективності та безпеки вашої електричної системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 3 |
| Напруга живлення | 220-230 В |
| Номінальний струм In | 12A |
| Опір котушки | 350 Om |
| Степінь захисту IP | IP20 |
| Тип | Контактор |
| Струм котушки | 0,036 A |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Число відкритих контактів | 4 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
