Зелена ізострічка 50 м EH-AHT-1839 торгової марки Electro House виготовлена із застосуванням високоякісного полівінілхлориду та сертифікована в Україні. Вона має спеціальне просочення по зовнішніх краях, що запобігає потраплянню вологи під ізолювальний шар. Така особливість робить її ще надійнішою й довговічнішою. Також ця ізострічка не підтримує горіння, а отже, вона може бути використана в місцях підвищеної пожежної безпеки. Постачається в мотках по п'ятдесят метрів. Сфера використання не обмежена, але продукт найбільш рекомендуємо для колірного маркування, місцевої ізоляції та прикріплення провідників. Ви можете бути впевнені в якості та надійності всіх наданих товарів Electro House.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 м мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Розтягнення | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізострічка |
| Товщина | 0,15 мм мм |
| Колір | зелений |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

