
Світильник накладний BELİNDA-30 30W 6400K білий
413,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-094-0030-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний BELİNDA-30 30W 6400K білий 016-094-0030-010
Используется для установки в потолочные конструкции. Применяется для освещения помещений: офисов, магазинов, жилых домов, складских помещениях и др. Технология светодиодов SMD LED. Материал плафона - пластик.
Преимущества светодиодной панели BELİNDA-30:
- экономичность.
- прочный износоустойчивый корпус.
- отсутствие вредных излучений в спектре света.
- устойчивость к внешним воздействиям.
- быстрый и удобный монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника - накладний
- Напруга мережі – 160-265 B
- Потужність лампи - 30 Вт
- Колір світіння 6400K
- Світловий потік – 3200 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 260х260х55 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 30 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø260x55 mm |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Ширина (діаметр) (мм) | 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413,41 ₴