
Адаптер 36W VESPA-36
230,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-004-0036-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер (блок живлення) 36W VESPA-36
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник - Horoz Electric
- Напруга - 12V DC
- Потужність – 36Вт
- Клас захисту - IP20
- Вхідна напруга – 176-265В
- Сила струму – 3A
- Розмір – 150х23х35мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вихідна потужність | 36 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 36 |
| Вихідний струм | 3A |
| Розміри (ДхШхВ) | 124 мм х 35 мм х 21.5мм |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,96 ₴
