
Адаптер 400W VESPA-400
993,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-004-0400-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер 400W VESPA-400
Джерело живлення постійного напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric вирізняється високою якістю й надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник — Horoz Electric
- Напруга — 12V DC
- Потужність — 400 Вт
- Клас захисту — IP20
- Вхідна напруга — 176-265 В
- Сила тока - 33A
- Розмір — 224х60х31мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 33 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 224 мм х 60 мм х 31мм |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Вихідний струм | 33А |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993,24 ₴
