
Підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K чорний
779,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-007-0003-021
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K чорний
Ці світильники використовуються для підсвічування світлин, картин, а також дзеркал, стінних ніш та інших особливих елементів інтер'єру. Завдяки використанню сучасних світлодіодів така підсвітка буде дуже економною та допоможе розставити необхідні акценти в приміщенні. Світіння світлодіодів абсолютно безпечне для картин, тому вони не блякнуть згодом.
Під час увімкнення світильник миттєво забезпечує рівномірне та яскраве світіння без мерехтіння.
Характеристики:
- Тип — підсвітка картин, дзеркал
- Вхідна напруга — 85-240 В
- Споживана потужність, Вт — 3
- Температура світіння — 4200К
- Світловий потік, Лм — 200
- Ступінь захисту IP — 20
- Розмір — 368 мм
- Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 200 лм |
| Колірна температура | 4200К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут розсіювання | 60° |
| Додатково | с кнопкой |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Розміри (ДхШхВ) | 368мм х 82мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779,64 ₴
