
Лампа дімеруюча "VISION-10" 10W 4200К GU10
112,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-022-0010-060
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа дімеруюча "VISION-10" 10W 4200К GU10 001-022-0010-060
Світлодіодна лампа Horoz Electric VISION-10 широкого спектру застосування з функцією димування і цоколем GU10 відмінна енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 10Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 800LM.
Лампа ідеально підходить для точкового освітлення та сумісна з більшістю існуючих світильників з патроном під GU10, випромінює нейтральний білий колір (4200К).
Технічна особливість – можна використовувати під димер
Характеристики:
- Потужність, Вт - 10
- Напруга, В - 220-240
- Тип цоколя – GU10
- Температура світіння - 4200К
- Світловий потік - 800 Лм
- Висота - 54 мм
- Діаметр - 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Точка |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 105° |
| Додатково | Можна використовувати під димер |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Розміри (ДхШхВ) | 54 мм х ø50 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112,59 ₴
