
Світильник вуличний LED "TEXAS-200" 200W 6400K
1 911,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-012-0200-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний LED "TEXAS-200" 200W 6400K
074-012-0200-030
Консольний світильник (на стовп) "TEXAS-200" 200 W Horoz Electric — світлодіодний вуличний світильник із консольним кріпленням на стовп. Використовується для дорожнього вуличного освітлення, автостоянок та промислових приміщень та інших територій.
Світильник має герметичний корпус і має високий ступінь захисту впливу атмосферних впливів.
Характеристики:
- Тип — вуличний світильник на стовп
- Матеріал — метал
- Споживана потужність — 200 Вт
- Колір світіння — 6400К (холодний)
- Світловий потік — 24000 Лм
- Розмір — 578 мм x 248 мм x 77 мм,ø63 мм (труба)
- Напруга живлення — 100 - 265 В
- Ступінь захисту — IP65
- Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Світловий потік | 24000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | LED module |
| Діаметр кріплення | 63 мм |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | пластик + алюміній |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Розміри (ДхШхВ) | 578 мм x 248 мм x 77 мм,ø63 mm (труба |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 911,72 ₴
