
Блок живлення 200Вт 12В IP67 SCH-12-200
1 833 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SCH-12-200
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення SCH-12-300 300 Вт 12 В IP20
Джерело живлення постійного напруги в герметичному корпусі Scharfer.
Продукція Scharfer вирізняється високою якістю й надійністю.
Стійкий до перепадів напруги AC190-250V
Характеристики:
Виробник — Scharfer
Напруга — 12V DC
Потужність — 200 Вт
Клас захисту — IP20
Вхідна напруга — 190-250 В
Сила струму - 16.7А
Захист від
- короткого замикання
- перегрівання
- перевантаження
Розмір — 225х60х35мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scharfer |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більше | 16.7 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 238 мм |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 200 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
| Клас захисту IP | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 833 ₴