
Високопотужна промислова світлодіодна лампа TORCH NOVO-40W E27 (001-093-0040)
206,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-093-0040-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопотужна світлодіодна лампа TORCH NOVO-40 (001-093-0040) — це ефективне рішення для освітлення великих просторів (складів, цехів, гаражів). Завдяки потужності 40Вт та світловому потоку 4200 Лм , вона замінює енергомісткі лампи розжарювання, забезпечуючи яскраве та стабільне холодне світло (6400K). Основні характеристики: Цоколь: E27 Кут розсіювання: 180°. Ресурс роботи: 25 000 годин. Захист: стійка до перепадів напруги (175–250V).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 40 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4200 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Діаметр | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 180° |
| Тип цоколя | Е27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Робоча напруга | 175-250 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206,93 ₴
