
Лампа світлодіодна "FILAMENT BALL-4" 4W 4200К E14
61,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-089-0004-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "FILAMENT BALL-4" 4W 4200К E14
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна HOROZ FILAMENT BALL-4
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.
Ідеально підходять для надання приміщенням теплої та затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень у стилі лофт, барів, ресторанів тощо.
Ідеально підходить до вуличним гірляндам
Характеристики:
- Потужність — 4 Вт
- Цоколь — Е14
- Світловий потік — 450 лм
- Температура світіння — 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колірна температура | 4200К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Розміри (ДхШхВ) | 78 мм*45мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,86 ₴
