
Дверний доводчик Dorma TS Profil EN2/3/4/5, білий
від 2 964 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверний доводчик Dorma TS Profil EN2/3/4/5
Базові характеристики доводчика двері Dorma TS Profil EN2/3/4/5
- Зусилля закривання: EN2-EN3-EN4-EN5.
- Вага двері від 40 до 100 кг;
- Ширина дверей до 1250 мм;
- Універсальність монтажу для дверей лівого і правого розташування
- регулювання швидкості закривання дверей в діапазоні від 0* до 20* і від 20* 180*
- здатність працювати при температурах до - 20*С.
- вага доводчика і комплектуючих – 1.4 кг;
- габарити: 210 мм в довжину, 38.5 мм в ширину, 55 мм у висоту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Колір | Білий |
| Клас доводчика | 5 |
| Вага | 1.7 кг |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 964 ₴
