
Підлоговий дверний доводчик Dorma BTS 84 ЕN 2/3/4 з крышкою та фіксацією
від 9 360 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BTS84 ЕN2/3/4
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Дверні доводчики DORMA
Системи дверних доводчиків від DORMA, як для приватних будинків, так і для сучасних офісних будівель, є продуманими інтегрованими рішеннями доступу. Поєднання стабільності роботи, зручності, дизайну і високої якості поряд із широким спектром функціональних можливостей дозволяє пропонувати рішення практично для всіх умов установки дверей.
DORMA BTS 84 ПІДЛОГОВИЙ ДОВОДЧИК
Підлоговий доводчик для маятникових дверей
BTS 84 являє собою підлоговий доводчик для маятникових дверей, який спеціально розроблена для алюмінієвих дверей і дверей із гартованого скла. BTS 84 має багато особливостей інших доводчиків DORMA BTS, включаючи зменшену глибину і ряд аксесуарів, призначених для установників алюмінієвих дверей або дверей із гартованого скла.
Має сертифікацію ISO 9001
Для маятникових дверей
Спеціально розроблена для відповідності траєкторіях руху маятникових дверей.
DORMA BTS 84 може бути легко адаптована для задоволення окремих вимог. Завдяки
глибині установки всього 40 мм система має перевагу, що полягає в тому, що для монтажу потрібно тільки вузький кишеню; таким чином установка виконується без будь-яких проблем.
Широкий діапазон застосувань
Нижня пружина DORMA BTS 84 призначена для всіх типів дверей: стандартних, вузьких чи широких, лівосторонніх, правобічних, одностороннього або двостороннього дії. Завдяки комплексній програмі виробництва аксесуарів нижня пружина може успішно використовуватися з широким розмаїттям дверних конструкцій і покриттів.
Максимальна надійність і якістьЗавдяки широкому ряду функцій, які можуть бути окремо вибрані в залежності від вимог, нижні пружини DORMA BTS 84 забезпечують максимальну надійність і якість.
Технічні характеристики:
Услилие закривання EN 2,3,4
Для стандартних і зовнішніх дверей - від 850мм. до 1100мм.
Максимальна вага дверного полотна - 100кг.
Швидкість закривання регулюється клапанами в двох діапазонах: 130° - 0° і 130° - 20°
Фіксація відкритого положення - 90° (опція)
Продукція відповідає стандарту - EN 1154
Максимальний кут відкриття дверей складає - 130°.
Габаритні розміри - 306мм. х 108мм. х 40мм.
Проста установка завдяки малій глибині цементної коробки.
Регульована швидкість закривання в діапазонах: 130° - 0°, 130° - 20°.
Можливе застосування шпиндельних вставок різної висоти для адаптації до дверного просвіту.
Клапан регулювання швидкості закривання в діапазоні 130° - 0°
Клапан регулювання швидкості закривання в діапазоні 130° - 20°
Доводчики Dorma відрізняються від більшості конкурентів винятковою якістю збірки і надійністю в експлуатації. Модель BTS-84 відноситься до категорії підлогових доводчиків характеризується високою працездатністю – до 500 тисяч циклів відкривання. Поставивши цю модель, ви на довгі роки забудете про протяги і неприємних звуках громыхающей двері. При цьому доведено до зручного автоматизму фіксування двері у відкритому стані, якщо виникає така необхідність.
Вибір зусилля доводчика згідно Європейським Нормам.
Зусилля доводчика у відповідності з Європейськими Нормами, Ширина дверей, мм Маса двері, кг
EN 1 до 750 20
EN 2 850 40
EN 3 950 60
EN 4 1100 80
EN 5 1250 100
EN 6 1400 120
EN 7 1600 160
Також надаємо послуги по встановленню і регулюванню доводчиків !!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Нижнього розташування |
| Спосіб монтажу | Прихований |
| Конструкція доводчика | Безважільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Фіксація у відкритому положенні | Да |
| Розміри | |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: від 9 360 ₴


