
Аварійний світильник "ВИХІД/EXIT" двосторонній Lemanso LMB3300
276 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMB3300
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аварійний навігаційний світильник "ВИХІД/EXIT" двосторонній Lemanso LMB3300 - двостороння аварійна світлодіодна табличка "ВИХІД/EXIT" з 2 наклейками. Світловий покажчик (українською та англійською мовами) використовується для облаштування протипожежної, тривожної сигналізації. Служить покажчиком напряму евакуаційного виходу.
Галузь застосування:
- торгові центри
- виставкові зали
- адміністративні будівлі
- медичні, навчальні заклади тощо.
Принцип роботи світильника – світиться постійно, у разі відключення електроенергії переходить на автономний режим від акумулятора.
Характеристики:
- Потужність - 3Вт
- Спосіб монтажу - підвісний, накладний
- Час роботи - 1,5 години
- Способи заряджання - мережа 220
- Розмір – 355х143х24 мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Lemanso |
| Розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Покажчик |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴

