
Світлодіодний (LED) модуль P10 green(зелений) DIP
725 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P10 green DIP
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні (LED) модулі P10 DIP
Завдяки використанню світлодіодних модулів, Вам не потрібно переробляти вивіску при зміні інформації або виду діяльності.
Светодиодные (LED) модули позволяют размещать экраны не только внутри помещений, но и снаружи.
Сила свечения светодиода позволяет информации быть читабельной даже в солнечный день.
Область применения:
- бегущие строки;
- информационные табло, отображающие дату, время и температуру
- табло обмена валют;
- спортивные табло.
Приобретая модули у нас вы получите не только качественный продукт, но также профессиональную поддержку основанную на большом опыте сборки светодиодных экранов различной сложности и назначения.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Напруга | 5 В |
| Колір світіння | Зелений |
| Колірна гамма | Зелений |
| Стан | Нове |
| Тип модуля | Відображення графічної інформації |
| Габарити | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 320 |
| Основні | |
| Крок точки | 10 мм |
| Кількість пікселів | 512 |
| Роздільна здатність по горизонталі | 32 пикс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 16 пикс. |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴


